Marion Hair Line Mleczko prostujące włosy 120ml Zobacz większe

Marion Hair Line Mleczko prostujące włosy 120ml

Marion

Hair Line

Cena:

6,29 zł

Dodaj do listy życzeń

Produkt dostępny
Realizacja: 1 do 2 dni

Opis

Mleczko prostujące - trwałe wygładzenie

Mleczko prostujące zostało stworzone specjalnie do prostowania włosów prostownicą lub suszarką do włosów i szczotką. Doskonale rozprowadza się na włosach, długotrwale zapobiega puszeniu się włosów, ujarzmia niesforne kosmyki, chroni włosy i nadaje im jedwabistą gładkość.

DOSKONALE PROSTE WŁOSY - DŁUGOTRWAŁY EFEKT

Profesjonalnie opracowana receptura mleczka prostującego HAIR line to nowatorskie rozwiązanie, które gwarantuje długotrwały efekt doskonale prostych i jedwabistych włosów. Została ona dodatkowo wzbogacona substancjami ochronnymi i nabłyszczającymi włosy. Dzięki innowacyjnym formułom uzyskiwany jest ekstremalny efekt doskonale prostych włosów przy jednoczesnym zdrowym i atrakcyjnym wyglądzie. Mleczko prostujące doskonale rozprowadza się na włosach dzięki lekkiej, kremowej konsystencji opracowanej przy pomocy fryzjerów- stylistów.

TERMOOCHRONA

Specjalna formuła mleczka chroni włosy przed wysoką temperaturą, która wytwarza się w czasie prostowania włosów prostownicą lub suszarką. Dodatkowo, mleczko prostujące zostało wzbogacone substancją nabłyszczającą włosy oraz nadającą jedwabistą gładkość. Poj.120 ml

Path: > > > Marion Hair Line Mleczko prostujące włosy 120ml

6 innych produktów w tej samej kategorii: