Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacje

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów producenta: AA Prestige

AA Prestige jest marką ekskluzywnych kosmetyków należąca do AA Cosmetics. To wysoko zaawansowane linie produktów, podobnie jak pozostałe przeznaczone do pielęgnacji twarzy i ciała ze szczególnym uwzględnieniem dopasowania do indywidualnych potrzeb kobiety, w zależności od potrzeb skóry i wieku. 

W ofercie znajdziemy przede wszystkim kremy do twarzy i mleczka, żele, peelingi i toniki do demakijażu i oczyszczania, jak też maseczki. Te ostatnie występują w czterech wariantach: nawilżająca, łagodząco - kojąca, oczyszczająca z białą glinką i wreszcie ostatnia, ujędrniająco - modelująca. 

Wśród kremów do twarzy prym wiodą serie: Age Corrector 40+ to specjalistyczny krem chroniący skórę przed przedwczesnym fotostarzeniem, o działaniu rewitalizującym skórę; Morpho Creator 50+ znacznie opóźnia proces starzenia, poprawia gęstość skóry, a co za tym idzie kontury twarzy; Golden Age 60+ zapewnia efekt liftingu i ma pozytywne działanie przeciwstarzeniowe i Lift Supreme 70+ z wielowymiarową pielęgnacją skóry która natychmiast po zastosowaniu jest ujędrniona i naciągnięta. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kosmetykami AA Prestige w Drogerii Perfect Fresh

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.