Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacje

Producenci

Nowe produkty

Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów producenta: Adidas

Trudno znaleźć kogoś kto nie słyszał o marce Adidas. Praktycznie każdy używał lub używa produktów opatrzonych tym właśnie logo. Adidas poza świetnie znanymi produktami w świecie sportu to także marka chętnie kupowanych kosmetyków. Powstały przy wykorzystaniu wiedzy sportowców i doświadczenia przy tworzeniu innowacyjnych receptur.

Produkty z linii kosmetycznej cechuje wyjątkowość w zapewnieniu właściwej ochrony ciała i higieny nawet przy dużym wysiłku, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wśród prezentowanych produktów znajdziemy wszystkim doskonale znane żele pod prysznic i szampony, jak też dobrze rozbudowaną linię zapachową w skład której wchodzą: wody toaletowe, dezodoranty w sprayu, sztyfcie, kulce i atomizerze, w wersji dla mężczyzn wzbogacone o wody po goleniu.

Wśród zapachów Adidasa na szczególne miejsce zasługuje męska linia Active Bodies ciesząca się niesłabnącą popularnością od bardzo wielu już lat. Sympatycy określają ją również mianem "Czarny Adidas". Kolejnym przebojem firmy ma szanse stać się jedna z nowszych linii Get Ready w wersji zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wśród ponad 200 prezentowanych produktów znajdziecie również serie inspirowane najważniejszymi wydarzeniami sportowymi, jak również edycje limitowane produktów. Najnowsza linia produktów to: Climacool z unikalną formułą kapsułek świeżości aktywowanych podczas ruchu.

Zapraszamy do zapoznania się z kosmetykami Adidas na stronach Perfumerii Perfect Fresh.

na stronę
Pokazuje 1 - 38 z 99 elementów
Pokazuje 1 - 38 z 99 elementów