Kategorie

Informacje

Producenci

Dostawcy

Brak dostawców

Lista produktów producenta: Dermofuture Precision

Obecnie marka Dermofuture Precision to już nie tylko hialuronowy wypełniacz ust czy wypełniacz ust lustrzany blask. Choć te wymienione, w szybkim czasie zdobyły uznanie i popularność wśród klientek dzięki swoim właściwościom stanowiącym podporę dla zapadniętej skóry, działaniu jak poduszka. Doskonałe właściwości fizyko-chemiczne poprawiają nawodnienie w okolicach zmarszczek poprawiając elastyczność skóry i zwiększając jej odporność na zginanie.

Teraz doszły nowe produkty służące poprawnie kondycji skóry twarzy. Pierwszym i najważniejszym z nich jest Dermofuture Precision Zestaw-kuracja do zabiegu odmładzającego z mezorollerem w którego skład poza urządzeniem - wałeczkiem z mikro igłami - wchodzą trzy produkty kosmetyczne niezbędne do jego przeprowadzenia. Kolejną nowością jest Kuracja liftingująco-modelująca biust jak też Kuracja ujędrniająco-modelująca biust.

Dodatkowo, zupełnie osobno kupić można Mezoroller do twarzy, zestaw kosmetyków do przeprowadzenia kuracji i wchodzący również w skład pierwotnego zestawu płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu. Szczegółowe opisy produktów znajdują się na kartach produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami Dermofuture Precision na stronach Drogerii Perfect Fresh.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów