Bezpieczeństwo

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o to, aby już w momencie zapłaty za zamówienie każdy, kto odwiedza sklep czuł się bezpiecznie i komfortowo. W trosce o swoich Klientów sklep kładzie szczególny nacisk na bezpieczeństwo zawierania transakcji. 

Bezpieczeństwo transakcji przy płatności kartą

Dzięki współpracy sklepu z Fiserv Polska S.A. (PolCard) możecie Państwo za towary zakupione w naszym sklepie zapłacić szybko i bezpiecznie. Dajemy Państwu możliwość dokonania płatności kartami: Visa, MasterCard i inne. Fiserv Polska S.A. (PolCard) to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Fiserv Polska S.A. (PolCard) jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych i firm. Serwis Fiserv Polska S.A. (PolCard) posiada następujące zabezpieczenia: Certyfikat PCI DSS - potwierdza, że Fiserv Polska S.A. (PolCard) spełnia wszystkie wymogi programów Payment Card Industry Data Security Standard (PCI-DSS), Visa Cardholder Information Security Program (CISP), Visa International's Account Information Security (AIS), MasterCard International's Site Data Protection (SDP), American Express Data Security Standards (DSS) oraz Discover Card's DISC, Certyfikat bezpieczeństwa Thawte - bezpieczeństwo transakcji zapewnia 256 bitowe szyfrowanie danych poprzez przeglądarki internetowe, Certyfikat SSL - realizuje szyfrowanie, uwierzytelnienie serwera i zapewnienia integralności oraz poufności przesyłanych informacji. 

W Drogerii Perfect Fresh stawiamy na bezpieczeństwo i uczciwość poszczególnych etapów każdej z przeprowadzanych transakcji. Rozumiemy jednak fakt, że w sieci istnieją pseudosklepy, które próbują oszukiwać internautów. Dlatego też, przygotowaliśmy dla Państwa kilka wskazówek, które mogą okazać się pomocne przy unikaniu takich sytuacji.

Gdzie kupować bezpiecznie?
Sugerujemy i polecamy Państwu zakupy w sklepach, które:

  • posiadają znaną i potwierdzoną markę, działają od dłuższego czasu na rynku e-commerce i są dobrze znane internautom
  • mają dobre opinie w komentarzach użytkowników
  • polecają je Państwu znajomi, którzy już w nich kupowali i są z nich zadowoleni
  • oferują możliwość osobistego odbioru towaru

Na co zwracać uwagę?
Z ostrożnością należy podchodzić do sklepów, które:

  • nie prezentują pełnych danych kontaktowych: adresu firmy, numerów telefonów, numerów NIP i REGON
  • utrudniają lub uniemożliwiają kontakt klientów z pracownikami (nie odbierają telefonów, nie odpisują na e-maile)
  • oferują wszystkie produkty w cenach rażąco niższych od pozostałych sklepów.


Nie znamy niestety całkowicie pewnej metody sprawdzenia, czy nie mamy do czynienia z oszustami. Zdrowy rozsądek musi być zawsze naszym najmocniejszym atutem. Dlatego, jeśli z jakiegoś powodu wydaje się nam, że dany sklep nie jest godny zaufania, lepiej wybrać inny, nawet jeśli oznaczać to będzie nieco droższy zakup. 

Dodatkowo, natychmiast przy odbiorze towaru radzimy sprawdzić, czy zawartość przesyłki jest zgodna z naszym zamówieniem.