WŁAŚCICIEL SKLEPU

BRING Marek Stopyra

ul. Jemiołowa 87

81-589 Gdynia

NIP: 
9581452397

REGON: 220878755

Nr telefonu: 790 558 625

Numer konta do wpłat: 53 1160 2202 0000 0003 8593 7242

Nasz bank: Bank Millennium

DOSTAWA

Zamówienia na terenie Polski realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Przesyłki do pozostałych krajów Unii Europejskiej za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Promocja przesyłek gratisowych obowiązuje tylko i wyłącznie na terenie Polski, realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.

KOSZTY PRZESYŁKI

Koszt wysyłki na terytorium Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej i pozostałych krajów Unii Europejskiej za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. z kosztami przygotowania i nadania przesyłki odpowiednio: 

Polska                      

Przesyłki krajowe - płatność przed wysyłką:

Kurier DPD - 13,99 zł
Paczkomaty - 12,99 zł   
                                                                       

Przesyłki krajowe - płatność przy odbiorze

Kurier DPD za pobraniem - 17,98 zł

Wysyłka towaru
Maksymalne skrócenie oczekiwania na zamówione produkty jest dla nas bardzo ważne.

Czas oczekiwania na zamówienie

  • czas realizacji zamówienia przez obsługę sklepu
  • czas dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską lub Firmę Kurierską

czyli czas oczekiwania = czas realizacji + czas dostarczenia przesyłki (lub odbioru osobistego w siedzibie firmy). 

Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych w przypadku kosmetyków, od 1 do 10 dni roboczych w przypadku kosmetyków i perfum linii selektywnych. Uwaga! Proszę uwzględnić iż nasi dostawcy nie pracują w soboty, niedziele i święta. 

Czas dostarczenia paczki przez doręczyciela Poczty Polskiej lub Firmy Kurierskiej - (na terenie Polski) wynosi od 1 do 3 dni w dni robocze (w soboty i niedziele paczki nie są doręczane). Proszę doliczyć czas realizacji zamówienia.
Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych. Osobom pracującym zalecamy podawanie adresu dostawy do firmy. 

Na zapytanie e-mail klienta obsługa sklepu prześle informacje dotyczące numeru przesyłki i sposobu jej monitorowania za pośrednictwem strony firmy kurierskiej lub infolinii Poczty Polskiej. 

Postępowanie w przypadku nieobecności odbiorcy przesyłki

W przypadku Państwa nieobecności doręczyciel/kurier pozostawi awizo z informacją, kiedy i gdzie możecie Państwo odebrać przesyłkę lub zamówić kolejną dostawę. Termin odbioru wynosi trzy dni liczone od dnia pozostawienia awizo dla firmy kurierskiej, 10 dni dla Poczty Polskiej. Po tym terminie towar zostanie zwrócony do magazynu Sklepu. Ponowne jego dostarczenie będzie możliwe po pokryciu opłat wynikających z jego zwrotu, równych kosztom dostawy i kolejnej jego dostawy.