Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

 1. W jakich godzinach Poczta Polska lub Firma Kurierska doręczy mi przesyłkę?
  Niestety, nie mamy wpływu na godziny dostarczenia przesyłki. Jeżeli większą część dnia spędzają Państwo w pracy, to proponujemy dostawę zamówienia na adres firmowy. W innym przypadku, jeśli doręczyciel nie zastanie nikogo w Państwa mieszkaniu, w skrzynce pocztowej lub na drzwiach mieszkania znajdziecie Państwo awizo z którym, w celu odbioru przesyłki, musicie udać się do jednostki Poczty Polskiej właściwej dla adresu zamieszkania lub oddziału Firmy Kurierskiej, nie zapominając o dokumencie potwierdzającym tożsamość. 

 2. Na jakim etapie jest moje zamówienie?
  Poprzez kliknięcie na link Moje konto (prawy górny róg naszego sklepu) możemy zmienić dane, sprawdzić historię zamówień i zobaczyć co przybyło od Twojego ostatniego zamówienia. Jeśli nie jesteś klientem zarejestrowanym, napisz do nas. 

 3. Czy przyjmujecie zamówienia od osób mieszkających za granicą?
  Realizujemy zamówienia na terenie Polski jak również pozostałych krajów Unii Europejskiej. Mamy wielu klientów z zagranicy, jednak najczęściej ich zamówienia są prezentami dla najbliższych w Polsce. 
  Uwaga! Taka niespodzianka wymaga wybrania właściwej opcji płatności - najczęściej płacąc kartą kredytową. 
   Ile wyniosą koszty przesyłki, jeśli mieszkam w Warszawie?

 4. Koszty przesyłki uzależnione są od wagi paczki i kraju dostawy. W Polsce, niezależnie od miejsca dostawy cena jest jednakowa dla wszystkich. Inna do pozostałych krajów Unii Europejskiej.