Elmex Sensitive Professional Pasta do zębów 75ml Zobacz większe

Elmex Sensitive Professional Pasta do zębów 75ml

Elmex Sensitive

Cena:

22,33 zł

Dodaj do listy życzeń

Produkt dostępny
Realizacja: 1 do 2 dni

Opis

Nowa pasta Elmex Sensitive Professional plus przynosi natychmiastową* i długotrwałą ulgę w przypadku nadwrażliwości zębów i dodatkowo przywraca im naturalną biel dzięki specjalnej formule czyszczącej. Regularne stosowanie pasty umożliwia wytworzenia dodatkowej bariery ochronnej i tym samym ograniczenie wrażliwości na ból.

*W celu natychmiastowego złagodzenia bólu, należy nałożyć pastę na opuszek palca i wmasować bezpośrednio we wrażliwe, bolące miejsce przez około 1 minutę. Czynność tą należy stosować raz w tygodniu bądź rzadziej.

Zawiera innowacyjną formułę z PRO-ARGININĄ - substancją stosowaną w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych. Jej działanie, wspomagane węglanem wapnia, polega na uszczelnianiu kanałów, które prowadzą do nerwów wrażliwych zębów. Regularne stosowanie pasty pomaga zbudować ochronną barierę, która działa jak pieczęć chroniąca przed nadwrażliwością, nawet podczas ekspozycji na działanie kwasów.

Dodatkowo, specjalna formuła czyszcząca pasty usuwa delikatnie i skutecznie plamy i odbarwienia, przywracając zębom naturalną biel.

Opinie

Napisz opinię

Elmex Sensitive Professional Pasta do zębów 75ml

Elmex Sensitive Professional Pasta do zębów 75ml

Path: > > > Elmex Sensitive Professional Pasta do zębów 75ml

6 innych produktów w tej samej kategorii: